MedioGrafia.pl | Przebudowa stron www
16619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Przebudowa stron www

Przebudowa i optymalizacja stron internetowych

Strona internetowa jest najważniejszą wizytówką Waszej firmy. Jej wygląd wpływa na pierwsze wrażenie potencjalnego klienta na temat danego przedsiębiorstwa. Dlatego należy zadbać, żeby Wasza strona www wyglądała profesjonalnie i atrakcyjnie, a przede wszystkim, żeby nie odstraszała użytkowników rozwiązaniami technicznymi. Niekiedy niewielkie zmiany mogą sprawić, że konwersja (liczba wykonanych zakupów, zamówień, zapytań ofertowych etc.) wzrośnie o kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt procent.

Dlaczego warto przebudować swoją stronę internetową?

Powodów jest wiele, od przestarzałego wyglądu witryny, po brak dostosowania strony do urządzeń mobilnych. Klient się zmienia, jego preferencje również, dlatego nawet świetnie wykonane przed laty strony, obecnie znacząco tracą na swojej funkcjonalności. MedioGrafia nie tylko przebuduje Waszą witrynę pod względem technicznym, ale także przygotuje komplet treści oraz wykona potrzebne zdjęcia, które wzbogacą wizualną odsłonę Waszej strony www. Nie chcemy opierać się na fotografiach stockowych, naszym zadaniem jest tworzenie zdjęć będących absolutnie unikatowymi w skali Internetu. Oczywiście, na specjalne życzenie klienta, możemy dokonać wyboru i zakupu fotografii z banków zdjęć.

Optymalizacja stron www – poważny krok do sukcesu

Dobrze zoptymalizowana strona internetowa jest po pierwsze przyjemniejsza w odbiorze dla odwiedzających, a po drugie pozytywnie wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Google czy Bing „lubią”, kiedy strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych, a także spełnia wszelkie wytyczne przygotowane dla tak zwanych webmasterów. Dlatego też przebudowa stron www jest okazją do zwiększenia sprzedaży i współczynnika konwersji, ale również może pomóc w zdobywaniu nowych użytkowników na Waszą stronę internetową.

Zapraszamy do kontaktu