MedioGrafia.pl | Fotografia biznesowa i wizerunkowa
16611
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16611,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Fotografia biznesowa i wizerunkowa – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zdjęcia pracowników – prezentacja zespołu Waszej firmy

Fotografia biznesowa pozwala na prezentację Waszego zespołu w sposób profesjonalny i kreatywny. Zdjęcia pracowników mają różny charakter, w zależności od ich przeznaczenia. Jeżeli potrzebujecie zdjęć na bloga firmowego, to mogą one mieć luźną formę i wzbudzać przede wszystkim sympatię w oczach odbiorcy. Z kolei fotografie typowo biznesowe, powinny nie tylko być przyjazne dla oglądających, ale przede wszystkim muszą prezentować profesjonalizm i wzbudzać zaufanie do pracowników. Zespół korporacji, działu czy całego przedsiębiorstwa jest elementem spójnym, współdziałającym, dlatego jego prezentacja również powinna być jednolita. Oferujemy wykonanie w pełni profesjonalnych sesji zdjęciowych dla całych zespołów pracowniczych, jak również dla pojedynczych osób.

Fotografia biznesowa dla firm z Trójmiasta i okolic

Nasze usługi fotografii biznesowej skierowane są przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, korporacji oraz zespołów pracowniczych z Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk) i okolic – Wejherowo, Reda, Rumia, Elbląg czy Tczew. Jesteśmy firmą posiadającą siedzibę w Gdańsku, dzięki czemu bardzo dobrze znamy rynek trójmiejski. Niezależnie od branży, w której działacie, wykonamy dla Was profesjonalną sesję zdjęciową i przedstawimy fotografie będące wizytówką Waszej firmy. Zdjęcia biznesowe można wykorzystać na blogu firmowym, stronie internetowej czy też materiałach reklamowych (ulotki, plakaty, wizytówki).

Fotografia wizerunkowa dla osób prywatnych

Świetnie wykonane zdjęcia są nie tylko okazją do budowania pozytywnego wizerunku firm, ale także mogą być ogromną szansą na rozwój zawodowy dla osób prywatnych. Profesjonalne, atrakcyjne fotografie wzbogacą Wasze CV, uwypuklą kluczowe cechy Waszego charakteru i dadzą dodatkowy plus przy wyborze Waszej kandydatury. Jeżeli chcecie robić karierę polityczną, to fotografie wizerunkowe są nieodzowne, by przebić się do świadomości wyborców. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa i osoby prywatne z Trójmiasta i okolic. MedioGrafia stworzy sesje zdjęciowe dla Ciebie i Twoich pracowników.

Zapraszamy do kontaktu