MedioGrafia.pl | Blogi i artykuły sponsorowane
16605
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16605,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Blogi firmowe i artykuły sponsorowane

Tworzenie blogów firmowych i artykułów sponsorowanych

Własny blog firmowy daje możliwość, by zaprezentować Wasze przedsiębiorstwo i umiejętności jego pracowników. Firma to ludzie, którzy ją tworzą i dlatego warto prezentować wiedzę osób pracujących w Waszym przedsiębiorstwie. Wiadomo jednak, że nie każdy potrafi swoje doświadczenie przelać na papier lub, w przypadku blogów firmowych, na ekran komputera. Dlatego MedioGrafia może założyć bloga od podstaw i całkowicie przejąć nad nim pieczę lub też zająć się jedynie redagowaniem tekstów stworzonych przez pracowników.

Prowadzenie blogów firmowych to sposób na angażowanie swoich klientów

Jak najłatwiej na dłużej przyciągnąć użytkowników na swoją stronę internetową? Przede wszystkim należy dać im coś interesującego, pewną wartość dodaną, która nie jest jedynie informacją o usługach Waszej firmy. Do takich celów idealnie nadaje się blog firmowy, na którym można tworzyć teksty angażujące i wzbudzające zainteresowanie. Każdy artykuł pokazuje, że jesteśmy ekspertami w swojej branży, śledzimy na bieżąco trendy i nie jesteśmy firmą z przypadku. Dodatkowo, tworząc bloga firmowego, prezentujemy siebie, nasze pasje i umiejętności, co pokazuje klientom, że jesteśmy marką z ludzką twarzą, z którą można z przyjemnością współpracować. MedioGrafia zajmie się założeniem i prowadzeniem Waszego bloga firmowego! Możemy wykonać również unikalne zdjęcia do każdego napisanego przez nas tekstu.

Tworzenie artykułów sponsorowanych

Artykuły sponsorowane są okazją do promocji marki na branżowych portalach. Tego typu tekst, poza wartościami merytorycznymi, musi odznaczać się nienagannym stylem i składnią. Artykuł sponsorowany jest wizytówką firmy, dlatego powinien zostać przygotowany z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Dobrze napisany artykuł sponsorowany będzie przez długi czas przyciągał nowe osoby, zainteresowane Waszymi produktami i usługami. Dlatego warto stworzyć tekst na wysokim poziomie, dzięki któremu inwestycja w zakup możliwości publikacji artykułu błyskawicznie się zwróci.

Zapraszamy do kontaktu